Kapoenen:


Ids Verbiest



Bijnaam: Idl

Email: ids.verbiest@scoutsessencentrum.be

Functie: Kaart & kompasman

Studie: Iets met centjes tellen

Tuur Janssen



Bijnaam: Tuuch

Email: tuur.janssen@scoutsessencentrum.be

Functie: Balkenman

Studie: Iets met computers

Alexander Michielsen



Bijnaam: Lexie

Email: alexander.michielsen@scoutsessencentrum.be

Functie: Jeugdraadafgevaardigde

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Arno Reunis



Bijnaam: Reuni

Email: arno.reunis@scoutsessencentrum.be

Functie: Sport&spelman

Werk : Iets als procesoparator

Marijn van Geldorp



Bijnaam: Marijn

Email: marijn.van.geldorp@scoutsessencentrum.be

Functie: Colakot

Studie: /

Quinten Suykerbuyk



Bijnaam: Q

Email: quinten.suykerbuyk@scoutsessencentrum.be

Functie: Materiaalmanager

Studie: Iets moet sociale centjes en wat wetenschap

Welpen:


Ko



Bijnaam: Rob van meel

Email: rob.van.meel@scoutsessencentrum.be

Functie: Tentenman

Studie: Iets industrieel en ingenieus

Baloe



Bijnaam: Daan Ivens

Email: daan.ivens@scoutsessencentrum.be

Functie: Colaman

Studie: Iets met elektrische machines

Rikkitikkitavi



Bijnaam: William Gommers

Email: william.gommers@scoutsessencentrum.be

Functie: Materiaalmanager

Studie: Iets industrieel en ingenieus

Ka



Bijnaam: Tibo van geldorp

Email: tibo.van.geldorp@scoutsessencentrum.be

Functie: Gasman

Werk : Iets met dingen maken van aluminium

Chua



Bijnaam: Ben van meel

Email: ben.van.meel@scoutsessencentrum.be

Functie: Touwenman

Studie: Iets ingenieus met handel

Raksha



Bijnaam: Niels schrooyen

Email: niels.schrooyen@scoutsessencentrum.be

Functie: Sport & spelman

Studie: Iets met sociale centjes en wat wetenschap

Jongverkenners:


Florian van Veldhoven



Bijnaam: Florreke

Email: florian.van.veldhoven@scoutsessencentrum.be

Functie: Archivaris

Studie: Iets industrieel en ingenieus

Nick Le Bruyn



Bijnaam: Knarf

Email: nick.le.bruyn@scoutsessencentrum.be

Functie: Archivaris

Studie: Iets met tekenen

Joppe van Tichelen



Bijnaam: Meeko

Email: joppe.van.tichelen@scoutsessencentrum.be

Functie: Knutselkoffer

Studie: Iets met grote kindjes dingen bijleren

Joeri Neys



Bijnaam: Kerfie

Email: joeri.neys@scoutsessencentrum.be

Functie: Balkenman

Studies: Iets met bouwen

Thijs Peeters



Bijnaam: Jackwas

Email: Thijs.Peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: Christelijke boonman

Studie: Iets met mensen hun gedachten

Jaak Witters



Bijnaam: Kigo

Email: jaak.witters@scoutsessencentrum.be

Functie: EHBO-man

Studie: Iets met mensen verzorgen

Verkenners:


Ward Peeters



Bijnaam:

Email: ward.peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & Secretaris & jeugdraadafgevaardigde

Studie: Iets met kindjes dingen bijleren

Thijs Michielsen



Bijnaam: Mitchels

Email: Thijs.michielsen@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & Christelijke boonman

Werk : Iets met hout

Dries van Hees



Bijnaam: DJ Drisco

Email: dries.van.hees@scoutsessencentrum.be

Functie: Kassier

Studie: Iets ingenieus en industrieel rond vliegtuigen

Robbe Meukens



Bijnaam: Robbie konijn

Email: robbe.meukens@scoutsessencentrum.be

Functie: Knoopjesman

Studie: Iets met grote kindjes dingen bijleren

Wouter Neys



Bijnaam: Wally

Email: wouter.neys@scoutsessencentrum.be

Functie: Materiaalmanager

Studie: Iets met bouwen

Thijs Hoppenbrouwers



Bijnaam: Hoppie

Email: thijs.hoppenbrouwers@scoutsessencentrum.be

Functie: Knoopjesman

Studie: Iets met computers

Jins:


Jeroen Verleysen



Bijnaam: Jerry

Email: jeroen.verleysen@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & Webbieman & colaman

Studie: Iets met computers

Ben van den Bergh



Bijnaam: vandenbeirgh

Email: Ben.van.den.bergh@scoutsessencentrum.be

Functie: Touwenman

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Birindar Gozcu



Bijnaam: Biri

Email: birindar.gozcu@scoutsessencentrum.be

Functie: EHBO-man

Studie: Iets met kindjes dingen bijleren