Kapoenen:


Alexander Michielsen



Bijnaam: Lexie

Email: alexander.michielsen@scoutsessencentrum.be

Functie: Webbie

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Njuka Ward



Bijnaam: Sona

Email: NJ.Ward@scoutsessencentrum.be

Functie: Knutselkofferman & zin-gevingman

Studie: Iets met tekenen

Woud Peeters



Bijnaam: Woudt

Email: Woud.peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: PR-Man

Studie: Iets met foto en video bewerking

Jaan Haagedoorns



Bijnaam: Juan

Email: Jaan@scoutsessencentrum.be

Functie: Materiaalman

Studie: Iets reptielen verzorgen

Staf de Ridder



Bijnaam: Stafke

Email: staf.de.ridder@scoutsessencentrum.be

Functie: Colakotman

Studie: Iets met integraal voor veiligheid

Enrik van Tichelen



Bijnaam: Enni

Email: enrik.van.tichelen@scoutsessencentrum.be

Functie: Kassier & zin-gevingman

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Welpen:


Ko



Bijnaam: Rob van Meel

Email: Rob.van.meel@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding, Groepsadmin & Fashionista

Studie, iets ingenieus en industrieel

Rama



Bijnaam: Seppe Lambrechts

Email: seppe.lambrechts@scoutsessencentrum.be

Functie: Christelijke boonman & zin-gevingman

Studie: Iets met huizen ontwerpen

Thuu



Bijnaam: Bert van Tilburg

Email: bert.van.tilburg@scoutsessencentrum.be

Functie: Knutselkofferman & Materiaalman

Werk: Iets met las(tig) zijn

Mao



Bijnaam: Warre konings

Email: Warre.konings@scoutsessencentrum.be

Functie: Christelijke boonman

Studie: iets met wetenschappen die sociaal zijn

Chua



Bijnaam: Ben van meel

Email: ben.van.meel@scoutsessencentrum.be

Functie: Touwenman

Studie: Iets ingenieus met handel

Tha



Bijnaam: Warre van Loenhout

Email: warre.van.loenhout@scoutsessencentrum.be

Functie: Sleutel- & slot verantwoordelijke

Werk: Iets met las(tig) zijn

Jongverkenners:


Jeroen Verleysen



Bijnaam: Jerry

Email: jeroen.verleysen@scoutsessencentrum.be

Functie: Archivaris & Fotoman, Webbie, Consiërgeteam & jeugdraadafgevaardigde

Werk: Iets met computers beveiligen

Daan Ivens



Bijnaam: Baloe

Email: daan.ivens@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding, Consiërgeteam & touw en tenteman

Studie: Iets met elektriciteit

William Gommers



Bijnaam: Wil ai em

Email: william.gommers@scoutsessencentrum.be

Functie: Materiaalman


Studie: Iets ingenieus en industrieel

Arno Reunis



Bijnaam: Renej

Email: Arno.reunis@scoutsessencentrum.be

Functie: Consiërgeteam, sport&spelman

Werk: iets met proccesen in de chemie operaten

Marijn van Geldorp



Bijnaam: M360

Email: Marijn.van.geldorp@scoutsessencentrum.be

Functie: Consiërgeteam, touw & tentenman

Werk: iets met 360° loonwerk

Jaak Witters



Bijnaam: Kigo

Email: jaak.witters@scoutsessencentrum.be

Functie: EHBO-man

Studie: Iets met mensen verzorgen

Verkenners:


Thijs Peeters



Bijnaam: Jackwas

Email: thijs.peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: zin-gevingman

Studie: Iets met mensen hun gedachten

Ids Verbiest



Bijnaam: Idl

Email: ids.verbiest@scoutsessencentrum.be

Functie: Kaart & kompasman

Studie: Iets met geldzaakjes

Niels Schrooyen



Bijnaam: Hemiksem

Email: Niels.schrooyen@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & Fashionista

Studie: Iets met logis tieken?

Quiten Suykerbuyk



Bijnaam: Q

Email: Quinten.suykerbuyk@scoutsessencentrum.be

Functie: PR man & jeugdraadafgevaardigde

Studie: Iets met tieken maar dan logisch?

Tibo van Geldorp



Bijnaam: Tajbow

Email: tibo.van.geldorp@scoutsessencentrum.be

Functie: Gas & elentriekenman

werk: Iet met aloemienioem

Jins:


Thijs Hoppenbrouwers



Bijnaam: Hoppie

Email: thijs.hoppenbrouwers@scoutsessencentrum.be

Functie: Knoopjesman

Studie: Iets met computers

Tuur Janssen



Bijnaam: Tuuch

Email: tuur.janssen@scoutsessencentrum.be

Functie: Consiërgeteam & sport & spelman

Studie: Iets met processen in de chemie operaten