Kapoenen:


Quinten Suykerbuyk



Bijnaam: Q

Email: Quinten.suykerbuyk@scoutsessencentrum.be

Functie: Materiaalmanager & jeugdraadafgevaardigde

Studie: Iets met logisch en tiek denken we

Tibo van Geldorp



Bijnaam: Tajbow

Email: tibo.van.geldorp@scoutsessencentrum.be

Functie: Gasman & Colakot

Werk: Iets met alluminium en ramen

Bert van Tilburg



Bijnaam: Tilly

Email: bert.van.tilburg@scoutsessencentrum.be

Functie: Balkenman

Werk: Iets met las(tig) zijn

Jeroen Verleysen



Bijnaam: Jerry

Email: Jeroen.verleysen@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & webbie

Werk: Iets met servers en klanten helpen

Marijn van Geldorp



Bijnaam: Marino

Email: marijn.van.geldorp@scoutsessencentrum.be

Functie: Colakot & touwenman

Werk: iets met alles doen. 360°

Enrik van Tichelen



Bijnaam: Enni

Email: enrik.van.tichelen@scoutsessencentrum.be

Functie: Webbie & Materiaalmanager

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Welpen:


Mang



Bijnaam: Arno Reunis

Email: arno.reunis@scoutsessencentrum.be

Functie: Sport & spelman

Werk: Iets met process operator

Rama



Bijnaam: Seppe Lambrechts

Email: seppe.lambrechts@scoutsessencentrum.be

Functie: Touwman

Studie: Iets met huizen ontwerpen

Sona



Bijnaam: Njuka Ward

Email: njuka.ward@scoutsessencentrum.be

Functie: Knutselkofferman

Studie: Iets met huizen ontwerpen

Karait



Bijnaam: Woud Peeters

Email: woud.peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: Sport & spelman

Studie: iets met wetenschappen die sociaal zijn

Chua



Bijnaam: Ben van meel

Email: ben.van.meel@scoutsessencentrum.be

Functie: Touwenman

Studie: Iets ingenieus met handel

Raksha



Bijnaam: Niels schrooyen

Email: niels.schrooyen@scoutsessencentrum.be

Functie: Sport & spelman

Studie: Iets logisch en tiek denken we

Jongverkenners:


Joppe van Tichelen



Bijnaam: Meeko

Email: joppe.van.tichelen@scoutsessencentrum.be

Functie: Tentenman & zingeving & jeugdraadafgevaardigde

Studie: Iets met talen en letters in het franslands en neders

Daan Ivens



Bijnaam: Baloe

Email: daan.ivens@scoutsessencentrum.be

Functie: Tentenman

Studie: Iets met elektriciteit

William Gommers



Bijnaam: Wil ai em

Email: william.gommers@scoutsessencentrum.be

Functie: elektriciteit

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Tuur Janssen



Bijnaam: Tuuch

Email: tuur.janssen@scoutsessencentrum.be

Functie: Consiërge

Studies: Iets met computers

Thijs Peeters



Bijnaam: Jackwas

Email: Thijs.Peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: Christelijke boonman & zingeving

Studie: Iets met mensen hun gedachten

Jaak Witters



Bijnaam: Kigo

Email: jaak.witters@scoutsessencentrum.be

Functie: EHBO-man

Studie: Iets met mensen verzorgen

Verkenners:


Joeri Neys



Bijnaam: Kerfie

Email: joeri.neys@scoutsessencentrum.be

Functie: Archivaris & Colakot

Werk: Iets met bouwen

Rob van Meel



Bijnaam: Ko

Email: rob.van.meel@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsadmin

Studie : Iets industrieel en ingenieus

Alexander Michielsen



Bijnaam: lexie

Email: alexander.michielsen@scoutsessencentrum.be

Functie: Zingeving & en sociale media man

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Florian van Veldhoven



Bijnaam: Flor

Email: florian.van.veldhoven@scoutsessencentrum.be

Functie: reünie organisator man

Studie: Iets ingenieus en industrieel

Wouter Neys



Bijnaam: Wally

Email: wouter.neys@scoutsessencentrum.be

Functie: Slot en sleutelverantwoordelijke

Studie: Iets met bouwen

Thijs Hoppenbrouwers



Bijnaam: Hoppie

Email: thijs.hoppenbrouwers@scoutsessencentrum.be

Functie: Knoopjesman

Studie: Iets met computers

Jins:


Ward Peeters



Bijnaam: Ward

Email: ward.peeters@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding

Werk: Iets met kindjes en leren

Thijs Michielsen



Bijnaam: Mitchels

Email: Thijs.michielsen@scoutsessencentrum.be

Functie: Groepsleiding & Christelijke boonman

Werk: Iets met hout en dingen maken

Ids verbiest



Bijnaam: Idl

Email: Ids.verbiest@scoutsessencentrum.be

Functie: Kaart & kompasman

Studie: Iets met geldzaakjes